Servis

Mercedes-Benz servis

Radno vrijeme: ponedjeljak - petak 07:30 - 16:30
Tel: 0800 650 650
E-mail: servis@auto.hr

Davor Palčić
Voditelj postprodaje
Mob: +385 91 6379 351
E-mail: davor.palcic@auto.hr
Andrej Tursunović
Servisni savjetnik za Mercedes-Benz
Mob:  +385 91 6379 365
E-mail: andrej.tursunovic@auto.hr
Ivan Ferina
Servisni savjetnik za Mercedes-Benz
Mob:  +385 91 6379 305
E-mail: ivan.ferina@auto.hr
Karlo Spretnjak
Servisni savjetnik za Mercedes-Benz
Mob:  +385 91 6379 307
E-mail: karlo.spretnjak@auto.hr
Mato Culović
Voditelj radione Mercedes-Benz
Mob:  +385 91 6379 355
E-mail: mato.culovic@auto.hr
 
Davor Kalman
Rezervni dijelovi i dodatna oprema Mercedes-Benz
Tel: ​ +385 1 6379 359
E-mail: davor.kalman@auto.hr
 
Alen Razum
Veleprodaja rezervnih dijelova Mercedes-Benz
Mob:  +385 91 6379 373
E-mail: alen.razum@auto.hr
Josip Tustec
Garancije
Mob:  +385 91 6379 362
E-mail: josip.tustec@auto.hr
Zlatko Horvat
Voditelj tehničke službe
Mob:  +385 91 6379 306
E-mail: zlatko.horvat@auto.hr

Hyundai servis

Radno vrijeme: ponedjeljak - petak 07:30 - 16:30
Tel: 0800 650 650
E-mail: servis@auto.hr

  Josip Tomašković
Voditelj radione Hyundai
Mob:  +385 91 4379 311
E-mail: josip.tomaskovic@auto.hr
Luka Marincil
Rezervni dijelovi Hyundai
Mob:  +385 98 399 777
E-mail: luka.marincil@auto.hr
Dario Medić
Rezervni dijelovi Hyundai
Mob: +385 99 4379 400
E-mail: dario.medic@auto.hr
Tomo Hadžić
Servisni savjetnik Hyundai
Mob: +385 91 6230 127
E-mail: tomo.hadzic@auto.hr

Mitsubishi servis

Servis:
Radno vrijeme: ponedjeljak - petak 07:30 - 16:30
Tel: 0800 650 650
E-mail: servis@auto.hr

Rezervni dijelovi:
Radno vrijeme: ponedjeljak - petak 07:30 - 16:30
Tel: 0800 650 650
E-mail: servis@auto.hr

Tomo Hadžić
Mitsubishi Motors servisni savjetnik 
Mob: +385 91 6230 127
E-mail: tomo.hadzic@auto.hr
Luka Marincil
Mitsubishi Motors rezervni dijelovi 
Mob: +385 98 399 777
E-mail: luka.marincil@auto.hr
Josip Tomašković
Voditelj radione Mitsubishi Motors
Mob: +385 91 4379 311
E-mail: josip.tomaskovic@auto.hr
 
Dario Medić
Mitsubishi Motors rezervni dijelovi 
Mob: +385 99 4379 400
E-mail: dario.medic@auto.hr
 

Fiat, Alfa Romeo, Lancia i Jeep servis

Radno vrijeme: ponedjeljak - petak 07:30 - 16:30
Tel: 0800 650 650
E-mail: servis@auto.hr

Andrej Tursunović
Servisni savjetnik 
Mob: +385 91 6379 365
E-mail: andrej.tursunovic@auto.hr
 
Zlatko Horvat
Voditelj tehničke službe
Mob: +385 91 6379 306
E-mail: zlatko.horvat@auto.hr
Josip Tustec
Garancije
Mob: +385 91 6379 362
E-mail: josip.tustec@auto.hr

* Vozila za servis se mogu preuzeti radnim danom od 7:30 - 19:00, uz mogućnost iznajmljivanja zamjenskog vozila uz prethodnu najavu po najpristupačnijim cijenama.
* Za sve koji ne mogu predati vozilo do kraja radnog vremena servisa, mogu to učiniti do 19:00 uz prethodni dogovor i najavu voditelja servisa.