Servis i radionica

Za savršene popravke vašeg Mercedesa – čak i u kompliciranim slučajevima

Možete se pouzdati u našu visoku stručnost u popravljanju vozila nakon prometne nezgode: naši stručnjaci upoznati su sa svakim najmanjim detaljem vašeg Mercedesa – te će uz najveću pažnju provesti popravke nakon nezgode. Kako bi zadržali vrijednost vašeg vozila. A iznad svega vašu sigurnost.

 

Vaša sigurnost naš je prvi prioritet

Vaša sigurnost i sigurnost vaših putnika najvažniji je kriterij tijekom Mercedes-Benz popravaka nakon nesreće. Naši stručnjaci odabrat će popravak koji slijedi ovaj princip. Jedan od glavnih ciljeva Mercedes-Benz popravaka nakon nesreće je identifikacija i popravak bilo kakvih slučajnih oštećenja kompleksnih sustava elektronskih krugova i sigurnosnih značajki. To jednako vrijedi za stabilnost vašeg Mercedesa.
 

U slučaju nastanka štete

U slučaju nastanka štete, dovoljno se javiti našem servisnom savjetniku koji će vas uputiti u postupak prijave štete i realizacije odštetnog zahtjeva,kako bi osigurali što brži popravak Vašeg vozila.


 

Kontaktirajte naše servisne savjetnike

 
Daniel Komar
Voditelj postprodaje
daniel.komar@auto.hr
01/62 54 077
091/63 79 351
Andrej Tursunović
Servisni savjetnik za Mercedes-Benz
andrej.tursunovic@auto.hr
01/63 79 335
091/63 79 365
Ivan Ferina
Servisni savjetnik za Mercedes-Benz
ivan.ferina@auto.hr
01/63 79 305
091/63 79 305
Mato Culović
Servisni savjetnik za Mercedes-Benz
mato.culovic@auto.hr
091/63 79 355
 
Davor Kalman
Rezervni dijelovi i dodatna oprema Mercedes-Benz
davor.kalman@auto.hr
01/63 79 359
Alen Razum
Veleprodaja rezervnih dijelova Mercedes-Benz
alen.razum@auto.hr
01/  62 54 083
091/63 79 373
Josip Tustec
Garancije
josip.tustec@auto.hr
01/ 63 79 360
091/63 79 362
Zlatko Horvat
Voditelj tehničke službe
zlatko.horvat@auto.hr
01/63 79 306
091/63 79 306